Norėdami išvengti nesusipratimų, maloniai prašome Jūsų nusipirkus prekę, atidžiai perskaityti jos eksploatavimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų ir nemokamo serviso aptarnavimo sąlygas.

Netiko prekė? Ją galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos. Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus nedelsiant (kai tik grąžinama prekė/-ės pasieks mūsų sandėlį), bet ne vėliau nei per 5 (penkias) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

Privalote sumokėti už bet kokį prekių vertės sumažėjimą, jei įvertinus jų būklę, savybes ir funkcionalumą, galima nustatyti kad jos nuvertėjo Jums netinkamai jas apžiūrint.

Gavote nekokybišką prekę? Tokiu atveju mes įsipareigojame netinkamos kokybės prekę nemokamai pakeisti į kokybišką prekę arba Jums grąžinti sumokėtus pinigus. Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos. 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  • norint grąžinti pas mus įsigytas prekes, maloniai prašome mus apie tai informuoti prieš grąžinimą el. paštu info@evaikas.lt nurodant grąžinimo priežastį;
  • prekė negali būti naudota;
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; 
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • už grąžinamos prekės pristatymo išlaidas pinigai negrąžinami (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę).

Turite klausimų ar pastebėjimų? Rašykite info@evaikas.lt arba skambinkite +370 620 72999.