Traktoriaus priekaba gyvūnai Žaidimo žibintai triukšmas

Traktoriaus priekaba gyvūnai Žaidimo žibintai triukšmas

17,42 €
Kiekis

  Saugus atsiskaitymas

El. Bankininkystė, grynaisiais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 70€.

  Nemokamas grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

Traktorius su priekaba ir gyvuliais

Pateiktas traktorius su priekaba yra viena geriausių savo klasės transporto priemonių, sukurta specialiai patiems mažiausiems vaikams. Dėl įmontuotos pavaros traktorius važiuoja laisvai, traukdamas priekabą su gyvūnais, lydimas įspūdingų šviesos ir garso efektų.

Rinkinį sudaro:
- traktorius,
- priekaba,
- karvė,
- arklys.

Pateiktas žaislas paprastai lavina vaiko vaizduotę, lavina rankų darbo įgūdžius ir motorinę koordinaciją. Jis moko loginio mąstymo, formų ir spalvų atpažinimo, taip pat kaip elgtis su įvairiais daiktais ir sužinoti jų paskirtį. Žaislas sudarytas iš klasikinių, neutralių spalvų, kurios jausmingai dera tarpusavyje, todėl žaisti su juo patiks ir berniukams, ir mergaitėms. Didelis žaislo privalumas - pavara, verčianti mažiausius vaikus bandyti šliaužti ar žengti pirmuosius savarankiškus žingsnius, kad jį pasivytų, taip pat garso efektai, paįvairinantys žaidimą.

Spalvingas rinkinys pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, todėl yra labai tvirtas ir ilgaamžis, o svarbiausia - saugus naudoti. Traktoriaus gale yra kablys priekabai pritvirtinti. Jame yra du gyvūnai - karvė ir arklys. Atidaromas galinis liukas su rampa leidžia lengvai įkelti gyvulius į priekabą ir iš jos išlipti.

Žaislinis traktorius maitinamas 3 AA 1,5 V baterijomis, kurios į rinkinį neįeina. Žaislas supakuotas estetiškoje ryškioje kartoninėje dėžutėje su atvira vitrina. Linksmasis traktorius su priekaba tinka visiems vyresniems nei 18 mėnesių vaikams.

Rinkinio elementų matmenys:

- traktorius: 19 cm x 18 cm x 15 cm,
- priekaba: 21 cm x 15 cm x 13 cm,
- gyvūnai: dydis: 8 cm x 9 cm.

Pakuotės matmenys:

dydis: 43 cm x 20,5 cm x 18 cm

KITA
1360056697
41 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
5905323211216