BMW S1000RR akumuliatorius Motociklas Sidabrinis-Elektromobiliai vaikams, Motociklai-e-vaikas

BMW S1000RR akumuliatorius Motociklas Sidabrinis

247,34 €
Kiekis

  Saugus atsiskaitymas

El. Bankininkystė, grynaisiais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 70€.

  Nemokamas grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

Sidabrinis BMW S1000RR akumuliatorinis dviratis

Jei jūsų mažylis aistringai domisi transporto priemonėmis ir įvairiais vienračiais, pataikėte ten, kur reikia - siūlome sidabrinį BMW motociklą S1000RRkuris tikrai išpildys kiekvieno vaiko svajonę, taip pat ir jų globėjų reikalavimus. Dar daugiau - šis modelis yra originalus, pagal BMW grupės licenciją, todėl jis toks pat rafinuotas kaip ir jo pilno dydžio analogas.

BMW S1000RRvaikiškas motociklas bus geriausias pasirinkimas jauniesiems motociklininkams, kurie vis dar stengiasi išlaikyti pusiausvyrą važiuodami savarankiškai. Tokioje situacijoje konstrukcija, kurią sudaro papildomi šoniniai atraminiai ratukai, pasirodo esanti didelė pagalba, todėl važiavimas tampa ne tik paprastas, bet ir patogus, o svarbiausia - saugus kelerių metų vaikui.

Kaip valdyti miniatiūrinį BMW S1000RR motociklą? Tai labai paprasta - mažajam vairuotojui tereikia atsisėsti ant patogios juodos odos sėdynės, pasukti specialų raktelį užvedimo spynelėje ir koja paspausti akceleratoriaus pedalą. Atlikta - vairuotojas gali pajudėti, lydimas užvedamo variklio garso! Nepaisant to, kas atrodo, sustabdyti transporto priemonę taip pat paprasta, kaip ir ją užvesti - tiesiog nuimkite koją nuo akceleratoriaus pedalo, kad motociklas sustotų. Sutikite patys, sidabrinis BMW S1000RR motociklas yra nesudėtingas ir saugus naudoti.

BMW S1000RR vaikiškas motociklas turi daug ką pasiūlyti - iš dalies dėl fantastiškos pilno dydžio transporto priemonės reprodukcijos, taip pat dėl komponentų, skirtų smagiam ir vystomajam žaidimui. S1000RR pasižymi kontrastingų spalvų detalėmis, kurios iš pirmo žvilgsnio sukuria sportiškumo ir greičio įvaizdį. Jo dizaine akį traukia dekoratyvinių detalių asimetrija išreikštas ekspresyvumas, taip pat imitaciniai elementai, pavyzdžiui, degalų bakas su pažymėta anga, duslintuvas, blizgantis išmetimo vamzdis ir transmisija.

Tai ne tik sensacingai atrodanti transporto priemonė - šviečiantys LED priekiniai žibintai, permatomas, tamsintas gaubtas, šoniniai veidrodėliai ar iš specialaus plastiko pagaminti EVA ratai, kurie atlaiko dažną ir intensyvų naudojimą, gerokai padidina žaidimo saugumo lygį. Techninės specifikacijos, į kurias reikia atsižvelgti renkantis motociklą kelerių metų vaikui, yra akumuliatorius : 12V7Ah ir dvigubas variklis, kurio bendra galia yra 2x45W. Šie komponentai leidžia vieną valandą važiuoti nuo 3 iki 5 km/val. greičiu - tereikia įkrauti akumuliatorių ir kitą dieną tęsti beprotiškus pasivažinėjimus. Labai patogu, kad įranga sveria nedaug - apie 15 kg, todėl BMW vaikiškas motociklas S1000RR kad galėtumėte jį transportuoti bet kur.

Sidabrinės spalvos "BMW S1000RR" vaikiškas motociklas skirtas visiems vairuotojams nuo trejų metų amžiaus. Miniatiūrinė motociklo versija pagaminta iš sertifikuotų aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tvirtumą ir ilgaamžiškumą, kurį pabrėžia CE sertifikatas, patvirtinantis, kad motociklas atitinka Europos Sąjungos reikalavimus. Baterijomis varoma transporto priemonė mažyliams supakuota originalioje kartoninėje dėžutėje, kurios viduje rasite instrukcijas, kaip lengvai savarankiškai surinkti visus konstrukcijos elementus.

Pakuotės matmenys:

dėžutės matmenys: 110x41x67 cm

Transporto priemonės svoris:

transporto priemonės masė: 14,6 kg

Svoris su pakuote:

18,1 kg

LEAN CARS
1589293798
28 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
5902808150305