Mėlynas puodas su karūna kūdikiui

Mėlynas puodas su karūna kūdikiui

28,47 €
Kiekis

  Saugus atsiskaitymas

El. Bankininkystė, grynaisiais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 70€.

  Nemokamas grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją

Žaismingas puodas 3in1 mėlynas

Ar jūsų mažylis drąsiai priima kasdienio gyvenimo iššūkius? Jo dar laukia daug naujų užduočių. Viena iš jų neabejotinai yra mokymasis naudotis puoduku. Šis 2 in 1 puodukas specialiai sukurtas savarankiškumo besimokantiems vaikams. Vaikiškas puodukas yra labai praktiškas sprendimas, padedantis jiems išmokti savarankiškai naudotis tualetu. Akį traukiantis, paprastas daikto dizainas užtikrins, kad vaiko dėmesio neblaškytų dirgiklių perteklius, todėl jam bus lengviau priprasti prie naujo iššūkio, kartu didinant jo savarankiškumą. Žaismingas naktinis lankytojas maitinamas 2x "AA" tipo baterijomis, kurios į komplektą neįeina.

Mažylio puodynę "3 viename" galima naudoti kaip:

- patogų ir praktišką puoduką, padedantį mažyliui lengviau išmokti savarankiškai naudotis tualetu pirmajame etape
,

- tualeto sėdynės dangtį, puikų sprendimą vyresniems vaikams. Uždėjus jį ant klozeto angos, sumažės jo apimtis, todėl vaikas galės saugiai naudotis tualetu.

- neslystanti platforma, kuri padės vaikui lengviau pasiekti praustuvą ar vonios kambario spinteles, taip pat bus puikus pagalbininkas naudojantis pilno dydžio tualetu - tiesiog nuleiskite puoduko dangtį, kad jis taptų sensacingu stovu,

Spalvingas puodas yra labai praktiškas, tai įrodo ne tik jo daugiafunkciškumas, bet ir lengva priežiūra. Ji nereikalauja daug laiko - tereikia ištraukti puoduko elementą, jį ištuštinti ir higieniškai išvalyti skalaujant po tekančiu vandeniu su plovikliu.

Naktinio staliuko matmenys:

Plotis: 30 cm

Ilgis: 34 cm

Aukštis: 21 cm

Aukštis pakėlus dangtį: 44 cm

Pakuotės matmenys:

35 cm x 35 cm x 20 cm

KITA
1360056697
8 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
5908275992875